Бердянська міська рада - офіційний сайт

Проекти для залучення міжнародної технічної допомоги

Рішеннями сорок дев'ятої сесії Бердянської міської ради YII скликання від 30.08.2018 № 64 та № 65 затверджено  Стратегію розвитку м.Бердянськ на період до 2027 року та План заходів на 2018-2021 роки з її реалізації.

Стратегія є базовим документом, що визначає подальший соціально-економічний розвиток міста, розвиток територіальної громади на перспективу.

Вона була розроблена із залученням майже 60 представників виконкому, громадськості, бізнесу, підприємств, установ освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та за підтримки експертів та консультантів проекту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС).

Складено Профіль Бердянська у вигляді описово-аналітичної частини Стратегії, проведено економічний аналіз Бердянська у конкурентному середовищі з урахуванням стану та тенденцій розвитку; визначено місію, стратегічне бачення та напрями розвитку із стратегічними цілями; сформовано План дій з реалізації Стратегії на три роки, який складається з 83 проектів, що можуть бути реалізовані в тому числі за рахунок міжнародної технічної допомоги.

Проєкти для залучення МТД