26.10.2017Рішення виконкому №352 "Про затвердження Нормативів питного водопостачання для населення міста Бердянська"

Згідно зі ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 29 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», п. 4 Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 №1107, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі листа КП «Бердянськводоканал» Бердянської  міської  ради від 06.10.2017  № 6127 щодо затвердження нормативів питного водопостачання міста Бердянська, розроблених Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, погодженого з сектором Державного агентства  водних ресурсів України у Запорізькій області та департаментом  екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації, з метою підвищення якості послуг з водопостачання та водовідведення, що надаються споживачам КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради, забезпечення раціонального використання водних ресурсів, визначення розрахункової кількість питної води, яка необхідна для забезпечення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб однієї людини протягом доби у місті Бердянську, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 
ВИРІШИВ:
 

1. Затвердити Нормативи питного водопостачання для населення міста Бердянська (додаються).

2. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради народних депутатів Запорізької області від 11.06.1998 № 306 «Про затвердження питомих норм використання питної води по місту Бердянську» визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.

 

  

Міський голова                                                                      В.П. Чепурний