14.11.2017Рішення виконкому №374 "Про внесення змін до Нормативів питного водопостачання для населення міста Бердянська"
Згідно зі ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.29 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення»,  ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі листа Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.10.2017 №899, для раціонального використання водних ресурсів, визначення розрахункової кількості питної води, яка необхідна для забезпечення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб однієї людини протягом доби у місті Бердянську, виконавчий комітет Бердянської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Внести зміни до Нормативів питного водопостачання для населення міста  Бердянська  (далі Нормативи), затверджених рішенням виконкому  Бердянської міської ради від 26.10.2017 № 352, а саме:
1.1. Примітку 4 до Нормативів викласти в новій редакції згідно з додатком 1.
1.2. Доповнити Нормативи приміткою 5  згідно з додатком 2.
2. Це рішення є невід’ємною  частиною  рішення  виконкому Бердянської міської ради  від 26.10.2017 № 352 «Про затвердження Нормативів питного водопостачання для населення  міста Бердянська».
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.
 
 
Міський голова                        В.П. Чепурний