22.12.2017Рішення виконкому №415 "Про затвердження переліків об'єктів і заходів, фінансування яких у 2017 році здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по м.Бердянськ Запорізької області у новій редакції"

Керуючись ст. 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно з розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 № 310-р, від 12.07.2017  № 463-р, від 27.09.2017 № 689-р щодо деяких питань розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”, постановами Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 № 106  „Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій зі змінами”, від 18.05.2011 № 520 „Про затвердження Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних програм (проектів)” зі змінами, ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська  виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити переліки об'єктів і заходів, фінансування яких у 2017 році здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по м.Бердянськ Запорізької області у новій редакції (додаються).

2. Керуючому справами виконавчого комітету Бердянської міської ради           Кочубей О.С., управлінню житлово-комунального господарства (Калагірєва Г.В.), управлінню капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду (Лі О.І.), відділу охорони здоров’я (Марч Т.І.), відділу культури (Шостак М.О.), відділу освіти  (Липський В.М.) щомісяця в останній день звітного місяця надавати інформацію управлінню економічного розвитку виконкому Бердянської міської ради про використання субвенції у розрізі об'єктів і заходів.    

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В., Дєєву О.О., Горячова Г.Г., Плющій І.М. та керуючого справами  виконавчого комітету Бердянської міської ради  Кочубей О.С. у  межах наданих повноважень.

 

 Міський голова                                                                   В.П.Чепурний