12.06.2018Рішення виконкому №192 "Звіт про роботу відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради за 2017 рік"

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу  інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради (далі - відділ) Комарової І.В. про роботу відділу у 2017 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що робота відділу спрямована на залучення матеріально-технічної допомоги та прямих інвестицій в усі сфери діяльності м. Бердянськ.

Відділ інвестиційної та міжнародної діяльності було створено  рішенням восьмої сесії Бердянської міської ради VII скликання  від 18.02.2016 № 53 „Про затвердження структури та загальної  чисельності апарату Бердянської міської ради та її виконавчих органів”. Основними завданнями та функціями, на реалізацію яких спрямовано роботу відділу, є: впровадження державної інвестиційної політики в м. Бердянськ; підготовка конкретних пропозицій та практичних рекомендацій щодо розроблення інвестиційних програм для їх реалізації на території міста; здійснення аналітичної та організаційної роботи у сфері залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій в інтересах територіальної громади міста та інші. Положення про відділ інвестиційної та міжнародної діяльності затверджено рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.05.2016 № 196.

Протягом 2017 року відділ інвестиційної та міжнародної діяльності здійснював роботу із залучення матеріально-технічної допомоги та прямих інвестицій в усі сфери діяльності м. Бердянськ.

Враховуючи вищезазначене, згідно зі ст. ст. 27,40 Закону України                „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 25, 125 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради Комарової І.В. про роботу відділу за 2017 рік взяти до уваги (додається).

2. Вважати діяльність відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради у 2017 році задовільною.

3. Відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради (Комаровій І.В.) продовжити роботу за перспективними основними завданнями у 2018 році, спрямованими на залучення матеріально-технічної допомоги та прямих інвестицій в усі сфери діяльності м. Бердянськ.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              В.П. Чепурний