14.08.2018Рішення виконкому №306 "Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «Бердянськтеплосервіс»"

Керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 13, 20 Закону України «Про теплопостачання», з урахуванням роз’яснень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 11.12.2017 № 7/10-13596 та середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання, затверджених головою Держенергоефективності 25.06.2018, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.04.2018 «Про затвердження Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності в бюджетній та комунальній сферах міста Бердянська на 2018-2022 роки», приймаючи до уваги протокол засідання робочої комісії з аналізу економічного обґрунтування розрахунку тарифу на виробництво теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «Бердянськтеплосервіс» від 06.08.2018, на підставі звернення ТОВ «Бердянськтеплосервіс»  від  27.07.2018 №18/07 та наданих розрахунків тарифу на виробництво теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити ТОВ «Бердянськтеплосервіс» тариф на виробництво теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, які знаходяться за адресами: вул. Петровський шлях, буд. 62/1; вул. Руденка, буд.15; вул. Херсонська, буд.1/90 міста Бердянськ у розмірі 1419,14 грн. за 1 Гкал (без ПДВ) та 1702,97 грн. за 1 Гкал (з ПДВ)

2. Дане рішення вступає в дію з дня його оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г. та Дойнову Ю.В. у межах наданих повноважень.

 

       

 

 

 

Міський голова                                                                     В. ЧЕПУРНИЙ