15.01.2019Рішення виконкому №23 "Про встановлення одноставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» "

На виконання ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про теплопостачання», на підставі звернення ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» від 05.11.2018 №1998  та наданих розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення), керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», рішенням тридцять сьомої сесії  Бердянської міської ради VII скликання від 22.12.2017  №44 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання в новій редакції» (зі змінами), ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, протоколом наради робочої комісії з перевірки економічного обґрунтування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з централізованого опалення  від 05.12.2018, виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити одноставкові тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» згідно з додатком 1 та з урахуванням рівня рентабельності, встановленого  до економічно обґрунтованих витрат, а саме:

- бюджетним установам — 8,0%;

- релігійним організаціям – 0%;

- іншим споживачам (крім населення) – 8,0%.

2. Встановити     ПрАТ   «Бердянське   підприємство    теплових    мереж» структури  одноставкових тарифів  на  теплову енергію,  її виробництво,  транспортування та  постачання згідно з додатками 2-4.

        3. У разі зміни вартості природного газу для визначеної категорії споживачів ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» (Литовченко Ю.А.) негайно повідомити виконавчий комітет Бердянської міської ради з наданням відповідних розрахунків відповідно до чинного законодавства.

4. Встановлені тарифи вступають в дію згідно з вимогами чинного законодавства.

5. Рекомендувати ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» (Литовченко Ю.А.) оприлюднити це рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації  в порядку, визначеному чинним законодавством.

6. Визнати таким, що втрачає чинність з дня введення в дію тарифів, зазначених у додатку 1 до цього рішення, рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 05.12.2017 №380 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення) ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г. у межах наданих повноважень.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                     В. ЧЕПУРНИЙ