12.03.2019Рішення виконкому №81 "Звіт про роботу відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради за 2018 рік"

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради  (далі – відділ) Комарової І.В. про роботу відділу у 2018 році, виконавчий комітет Бердянської міської ради зазначає, що робота відділу спрямована на залучення міжнародної технічної допомоги; моніторингу реалізації програм, грантових проектів і заходів на всіх етапах; сприяння налагодженню гуманітарного співробітництва із зарубіжними партнерами та  міжнародними організаціями з метою розвитку бюджетних установ та організацій комунальної власності м. Бердянськ.

Враховуючи вищезазначене, згідно зі ст. ст. 27, 40 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 25, 125 Статуту територіальної громади міста Бердянська виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради Комарової І.В. про роботу відділу за 2018 рік, що додається, взяти до уваги.

2. Вважати діяльність відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради у 2018 році задовільною.

3. Відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради (Комарова І.В.) продовжити роботу за основними перспективними завданнями у 2019 році, спрямованими на залучення міжнародної технічної допомоги; моніторингу реалізації програм, грантових проектів і заходів на всіх етапах; сприяння налагодженню гуманітарного співробітництва із зарубіжними партнерами та  міжнародними організаціями з метою розвитку бюджетних установ та організацій комунальної власності          м. Бердянськ.

4. Рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради  від 12.06.2018р № 192 “Звіт про роботу відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради за 2017 рік” зняти з контролю, як таке, що виконане вцілому.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В.

 

 

 

Міський голова                                                                           В. ЧЕПУРНИЙ