29.05.2018Розпорядження міського голови №195-р "Про поховання Журавльова Ю.В."
 Згідно зі ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.23 Закону України "Про поховання та похоронну справу", п.2.9. Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 № 193, ст.87 Статуту територіальної громади міста Бердянська, рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14.05.2013 № 214 "Про затвердження Порядку функціонування місць поховань у м. Бердянську", на підставі клопотання дружини Журавльової Е.В. від 28.05.2018 та враховуючи заслуги Журавльова Юрія Володимировича, прапорщика СБУ, військовослужбовця Центру спеціальних операцій "Альфа", який неодноразово брав участь у спецопераціях в зоні АТО. Під час виконання бойових задач проявив високий рівень професіоналізму та відвагу, за що отримав державні нагороди - ордени "За мужність" ІІІ та ІІ ступені, орден Богдана Хмельницького,

1. Дозволити поховати Журавльова Юрія Володимировича на спеціально відведеній ділянці міського кладовища № 2 для почесних поховань.
2. Затвердити це розпорядження на черговому засіданні виконавчого комітету Бердянської міської ради.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.


Виконувач обов’язків                         
міського голови                                                                            Ю.В. Дойнова