26.10.2017Рішення №41 сесії №34 "Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради на 2018 рік "

Керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.31 Закону України «Про житло-комунальні послуги», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 № 630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», із змінами, внесеними згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.09.2013 № 446, та постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 14.12.2012 № 381«Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», ст. 70 Статуту територіальної громади міста Бердянська, на підставі листа КП «Бердянськводоканал» БМР від 10.10.2017 № 6173 Бердянська міська рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Погодити Інвестиційну програму комунального підприємства «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради на 2018 рік (додається).


2. Відповідальність за виконання Інвестиційної програми покласти на директора комунального підприємства «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради Македонського О.В.

3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горячова Г.Г.


5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Букало С.І.).
Міський голова В.П. Чепурний