08.11.2018Рішення №9 сесії №53 "Про затвердження порядку приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бердянська, а саме: Порядку надання орендарю згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна територіальної громади міста Бердянська та Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Бердянська, що підлягають приватизації"

Керуючись ст. 25, ч. 5 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про приватизацію державного і комунального майна”, ст. 70, ст. 111 Статуту територіальної громади міста Бердянська, враховуючи протокол засідання постійної комісії міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю від 09.10.2018 № 59 Бердянська міська рада


ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок надання орендарю згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна територіальної громади міста Бердянська (Додається).

2. Затвердити Порядок подання та розгляду заяв про включення об’єктів до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Бердянська, що підлягають приватизації (Додається).

3. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради (Єгорова І.О.) оприлюднити дане рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації в 10-денний термін з дня його прийняття.

4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Управління комунальної власності Бердянської міської ради (Тахтаджиєва-Поклад А.І.).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю (Братеньков І.С.).
Виконувач обов’язків міського

голови, секретар міської ради О. ХОЛОД