Berdyansk City Council - Official

Курортний сезон - 2019

Згідно з рішенням виконавчого комітету від 11.06.2019 № 228 управління економічного розвитку визначено організатором  промислового ярмарку виробників сільськогосподарської техніки, який розпочався з дати прийняття вищевказаного рішення. ...

Read more

Управління економічного розвитку повідомляє про внесені зміни до переліку ярмарків, що заплановані у м.Бердянську у 2019 році, який затверджено рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 22.02.2019 № 69 „Про затвердження переліку ярмарків, проведення яких заплановано у м,Бердянськ у 2019 році”, а саме:...

Read more

Управління економічного розвитку повідомляє про зміни  у Схемі ярмаркових об’єктів в інвестиційно-привабливих місцях «Курортний сезон – 2019».  

Read more

Повідомляємо  про надання уточнень до проектної документації „Схема розташування ярмаркових об’єктів в інвестиційно-привабливих місцях „Курортний сезон – 2019”.

Read more

Запрошуємо суб`єктів господарювання ознайомитися зі схемою проведення ярмарку та розміщення (дислокації) ярмаркових об`єктів на ярмарку "Курортний сезон-2019"

Схема розміщення ярмаркових об`єктів 

Read more