Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Станом на ранок 7 квітня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 443 хворих на COVID-19 — 88 осіб госпіталізовано (40 потребують кисневої терапії, з них 6 на апараті ШВЛ), 355 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

Про це повідомив заступник міського голови Віталій Гречка. Вчора до виконавчого комітету звернулися керівники навчальних закладів, в яких на вихідних заплановано пробне ЗНО. З огляду на це було прийнято рішення про перенесення проведення профілактичних робіт на очисних спорудах із відключенням водопостачання міста орієнтовно на травень місяць після відновлення газопостачання.

Подробиці

Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19, про що у лютому домовлялися Президент України Володимир Зеленський та головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла....

Подробиці

6 квітня відбулось перше засідання Дорадчої ради при міському голові з питань сприяння розвитку громадянського суспільства на території Бердянської міської територіальної громади. У залі засідань відбулось обговорення організаційних питань її діяльності, було обрано правління, затверджено Положення. До складу ради ввійшло 60 осіб.

Міський голова Валерій Баранов розповів про своє бачення, цілі та завдання спільної роботи із громадськістю задля поліпшення життя в місті:
-...

Подробиці

У четвер, 8 квітня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Михайлівна Бойко.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

НОВИНИ