Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Про це повідомив заступник міського голови Віталій Гречка. Вчора до виконавчого комітету звернулися керівники навчальних закладів, в яких на вихідних заплановано пробне ЗНО. З огляду на це було прийнято рішення про перенесення проведення профілактичних робіт на очисних спорудах із відключенням водопостачання міста орієнтовно на травень місяць після відновлення газопостачання.

Подробиці

Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19, про що у лютому домовлялися Президент України Володимир Зеленський та головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла....

Подробиці

6 квітня відбулось перше засідання Дорадчої ради при міському голові з питань сприяння розвитку громадянського суспільства на території Бердянської міської територіальної громади. У залі засідань відбулось обговорення організаційних питань її діяльності, було обрано правління, затверджено Положення. До складу ради ввійшло 60 осіб.

Міський голова Валерій Баранов розповів про своє бачення, цілі та завдання спільної роботи із громадськістю задля поліпшення життя в місті:
-...

Подробиці

У четвер, 8 квітня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Михайлівна Бойко.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

6 квітня у виконавчому комітеті відбулися установчі збори Молодіжної ради, де відібрані кандидати презентували себе, свої програми та своє бачення подальшого розвитку молодіжної політики міста. Нагадаємо, із 40 бажаючих до списку кандидатів до Молодіжної ради були включені 29 осіб, на установчі збори сьогодні прийшли 28. Це активна молода громадськість міста, студенти бердянських вузів та учні шкіл та гімназій міста. Члени ініціативної групи заслухали презентацію кожного...

Подробиці

НОВИНИ