Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання балансової комісії за результатами проведеного аналізу фінансово-господарської діяльності КП “Бердянськекотранс” БМР. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

Таке рішення прийнято сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету. За прогнозами синоптиків з 1 квітня спостерігатиметься досягнення середньодобової температури вище 8 градусів, щоб дозволяє за температурними показниками завершити опалювальний сезон в місті. Тож, згідно рішення виконкому, опалювальний період 2020-2021 років на території Бердянської міської територіальної громади завершиться з 04 квітня 2021 року....

Подробиці

О 16:00 відбудеться он-лайн трансляція позачергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

За інформацією КП «Бердянськводоканал» на час проведення КП «Облводоканал» планово-попереджувального ремонту магістрального водоводу з Каховського водосховища, «Бердянськводоканал» вимушено переходить на водопостачання міста з резервного джерела, а саме – Бердянського водосховища на річці Берда в період з 05 по 12 квітня 2021р. За інформацією директора підприємства Дмитра Михалевича, на період постачання бердівської води будуть використовуватися додаткові хімічні реагенти...

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

НОВИНИ