Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

За інформацією КП «Бердянськводоканал» на час проведення КП «Облводоканал» планово-попереджувального ремонту магістрального водоводу з Каховського водосховища, «Бердянськводоканал» вимушено переходить на водопостачання міста з резервного джерела, а саме – Бердянського водосховища на річці Берда в період з 05 по 12 квітня 2021р. За інформацією директора підприємства Дмитра Михалевича, на період постачання бердівської води будуть використовуватися додаткові хімічні реагенти...

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

Станом на ранок 1 квітня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 389 хворих на COVID-19 — 95 осіб госпіталізовано (34 потребують кисневої терапії, з них 6 на апараті ШВЛ), 294 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

Завершено конкурс проєктів програм.

  • 31.03.2021
  • Управління праці (Болдирєва С.В.)

За результатами проведення конкурсу проєктів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Бердянської міської територіальної громади,на  2022 рік, який проведенно управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради оголошено переможців:

"Бердянська міська організація ветеранів України";

"Бердянська громадська організація інвалідів Другої...

Подробиці

Шановні мешканці міста! За інформацією відділу транспорту та зв’язку, з 3 квітня 2021 року розпочинаються перевезення пасажирів до садово-городніх товариств за наступним розкладом руху:

Залізничний вокзал - СГТ "Істок” (перевізник ФОП Бойко К.В.)

Середа, субота

Залізничний вокзал 7-00; 16-00;

СГТ "Істок" 8-00; 17-00.

 

Залізничний вокзал - СГТ "Автомобіліст"­ - СГТ „Якір” (перевізник ФОП Сопільняк Ю.В.)...

Подробиці

НОВИНИ