Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У 2021 році громади планують отримати 7,4 млрд грн від акцизу на пальне.
Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року.
17 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» (проєкт), якою...

Подробиці

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проводить опитування щодо рівня задоволеності отриманими послугами.
Мета проведення опитування – визначити якість надання адміністративних послуг та виявити недоліки чи порушення у роботі, з урахуванням Ваших побажань та пропозицій покращити якість надання адміністративних послуг.
Нам дуже важлива Ваша думка, тому просимо взяти участь в опитуванні та оцінити роботу спеціаліста.
...

Подробиці

SkillsLab - це безкоштовна навчальна програма для молодих людей у віці 18-35 років, які бажають започаткувати власну справу або знайти роботу своєї мрії, та проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

SkillsLab Employment Platform - програма для молодих людей, які хочуть...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж 24 та 25 березня з 8:00 до 16:00 у зв’язку із заміною опор буде відключено електропостачання у мікрорайоні “Ліски”.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ