Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 15:10 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, промисловості, підприємницької діяльності та управління комунальної власністю Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Штормове попередження

  • 10.03.2021
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 11 березня, очікується північно-східний вітер 15-20 м/с, без опадів. Температура повітря вночі -5...-7, вдень -1...-4.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Станом на ранок 10 березня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 251 хворий на COVID-19 — 70 осіб госпіталізовано (13 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 181 особа лікується амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж 11 та 12 березня з 9:00 до 17:00 у зв’язку з продовженням робіт з реконструкції повітряної лінії буде відключено електропостачання на Косі.

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ