Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Об 11:30 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про всеукраїнський референдум» № 1135-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 26 січня 2021 року. Цей закон був ініційований Главою держави, щоб надати народу право самостійно та безпосередньо, без участі політиків, вирішувати державні питання. Прийняття цього документа було одним з пунктів президентської програми Володимира Зеленського. Його імплементація збільшить можливості громадян брати участь в управлінні державою та дасть...

Подробиці

Бердянський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України віком від 18 до 60 років.

Переваги військової служби за контрактом

 

Грошове забезпечення...

Подробиці

У понеділок, 12 квітня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Злата Андріївна Некрасова.

Звертатись з 14:00 до 15:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

На позачерговому засіданні постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС 8 квітня було розглянуто епідемічний стан на території Бердянської міської територіальної громади та виконання протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19. На виконання рішеннь регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 08.04.2021 №10, позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 07.04.2021 №16

З 00 годин 00 хвилин 9 квітня 2021 р. на...

Подробиці

НОВИНИ