Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

9 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке було заплановане на 8 грудня та перенесено у зв’язку з проведенням першої сесії Бердянської міської ради VIII скликання та першої сесії Бердянської районної ради, на пленарних засіданнях яких були присутні члени виконавчого комітету....

Подробиці

​​Із 8 до 24 січня в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження. Відповідну постанову уряд ухвалив на своєму засіданні.

«Це робиться для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, щоб розірвати ланцюг інфікування, який може сформуватися впродовж свят», – наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Дозволять працювати:...

Подробиці

10 грудня в Україні завершується щорічна Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Стартувала вона 25 листопада. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. ...

Подробиці

Штормове попередження

  • 09.12.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 10 грудня, очікується східний вітер 15-20 м/с, часом слабкі опади, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі -4...-2, вдень -2...0.

Подробиці

О 15:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

НОВИНИ