Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Згідно з розпорядженням міського голови від 8 квітня 2021 року №94-р у п’ятницю, 9 квітня 2021 року, о 12:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться восьма сесія міської ради VIІІ скликання. ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У п’ятницю, 9 квітня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Олександр Васильович Старух.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

До уваги жителів м. Бердянська та Бердянського району! У зв’язку з плановими ремонтними роботами на газопроводі високого тиску в м. Бердянськ з 12 квітня 2021 року з 07-00 години буде припинено газопостачання в м. Бердянськ, с. Азовське, с. Нововасилівка, с. Роза, с. Шовкове Бердянського району.

Для особистої безпеки та недопущення виникнення аварійних ситуацій всім абонентам необхідно з 07-00 години 12 квітня 2021 року:

  • перекрити крани на всіх газових приладах,

  • ...

Подробиці

Сьогодні в обласній державній адміністрації під керівництвом Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та за участі голови облдержадміністрації Олександра Старуха відбулася нарада щодо актуальних питань життєдіяльності території. ...

Подробиці

НОВИНИ