Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Виконком БМР отримав комунікаційне обладнання від Проєкту «ПРОМІС»

  • 24.03.2021
  • Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (Захарова А.А.)

В рамках співпраці з Проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС) Виконавчий комітет БМР отримав комунікаційне обладнання – систему для проведення відео-конференцій.

Обладнання вартістю 118,5 тис. грн отримано за результатами проведеного опитування потреб міст – партнерів Проєкту і буде використовуватися у будівлі виконкому для проведення онлайн-заходів в умовах COVID-19.

Подробиці

Станом на ранок 24 березня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 403 хворих на COVID-19 — 94 особи госпіталізовано (25 потребують кисневої терапії, з них 4 на апараті ШВЛ), 309 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

На засіданні “День депутата”, яке відбулося сьогодні під керівництвом в.о. міського голови, секретаря міської ради Олександра Свідло, із доповіддю про стан боротьби зі злочинністю на території обслуговування Бердянського районного відділу поліції виступив начальник Бердянського РВП ГУНП в Запорізькій області полковник поліції Сергій Дружиненко. Він повідомив, що станом на 22 березня Бердянським районним відділом поліції зареєстровано 6518 заяв та повідомлень. З них з...

Подробиці

До уваги мешканців міста! Запланована на 24 березня 2021 року пряма телефонна лінія заступника міського голови Гречки Віталія Вікторовича відміняється у зв’язку із його хворобою.

26 березня 2021 року відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання громадян щодо депутатської діяльності буде відповідати секретар міської ради Свідло Олександр Петрович. Звертатися з 11:00 до 12:00 за телефоном (06153) 61880.

Подробиці

НОВИНИ