Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги мешканців міста! Запланована на 24 березня 2021 року пряма телефонна лінія заступника міського голови Гречки Віталія Вікторовича відміняється у зв’язку із його хворобою.

26 березня 2021 року відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання громадян щодо депутатської діяльності буде відповідати секретар міської ради Свідло Олександр Петрович. Звертатися з 11:00 до 12:00 за телефоном (06153) 61880.

Подробиці

Станом на ранок 23 березня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 384 хворих на COVID-19 — 86 осіб госпіталізовано (23 потребують кисневої терапії, з них 4 на апараті ШВЛ), 298 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

УВАГА!

Відкритий захист конкурсних пропозицій учасниками Конкурсу проєктів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Бердянської міської територіальної громади, відбудеться 26 березня 2021 року о 14-00 год у 15 каб. управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради.

 

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Представникам малого та середнього підприємництва міста запропонували партнерство у вирішенні питань захисту їх прав та можливостей для розвитку в нових умовах пандемії....

Подробиці

НОВИНИ