Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Шановні жителі Бердянської міської територіальної громади! 26 квітня 2021 року виповнюються 35-і роковини Чорнобильської катастрофи - найбільшої техногенної аварії в історії людства. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишив в пам’яті народний подвиг ліквідаторів.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.

У цей день 26 квітня о 20:00 бердянців закликають долучитися до акції...

Подробиці

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”....

Подробиці

КП БМР «Рятувально-водолазна служба» з 21 квітня 2021 року оголошує про початок прийому заяв для укладання договорів про спільну діяльність з благоустрою пляжних територій.

Ціна за 1 м2 складає 30,98 грн (в т.ч. ПДВ) згідно калькуляції на 2021 рік.

Адреса: м. Бердянськ вул. Горького,18 тел. (06153) 4-53-37

Прийом заяв з 10:00 до 16:00.

Положення про порядок укладання договорів про спільну діяльність

  1. Договір про спільну діяльність укладається між комунальним...

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Коли розпочнеться шостий етап впровадження бюджету участі у Бердянську, які зміни відбулись у поданні проєктів, де буде відбуватись голосування та як залучити мешканців до активної участі - ці питання були обговорені на засіданні робочої комісії з питань реалізації бюджету участі Бердянської міської територіальної громади (шостий етап).

Як зазначила Юлія Орлова, начальник управління економіки, на березневій сесії міської ради було затверджено нове Положення про бюджет...

Подробиці

НОВИНИ