Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Бердянський прикордонний загін інформує про проведення набору на військову службу за контрактом в підрозділи по Запорізькій області на посади інспекторів прикордонної служби громадян України віком від 18 років. Військовослужбовці отримують офіційне працевлаштування, стабільне грошове забезпечення та соціальний пакет, при укладанні першого контракту виплачується одноразова грошова допомога. За довідками звертатися за адресою: Запорізька область м. Бердянськ вул. Північна 17...

Подробиці

За інформацією міського відділу освіти, у зв’язку зі зниженням температурного режиму у загальноосвітніх навчальних закладах, прийнято рішення про переведення навчального процесу у школах міста на дистанційну форму навчання з 6 по 9 квітня. Виключення становлять школа №16, учні якої з 5 квітня пішли на тижневі канікули та НВК “Капітошка”, в якому власна індивідуальна котельня.

Подробиці

У виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулася зустріч керівників закладів розміщення з представниками Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області». Заступник міського голови Юрій Муха привітав усіх присутніх та відзначив, що мета такої зустрічі - довести до суб’єктів господарювання, які працюють у санаторно-курортній галузі, які є можливості для розвитку бізнесу, а також запропонувати можливість безкоштовно отримати...

Подробиці

У вівторок, 6 квітня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Володимирович Шустов.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508.

Подробиці

Безкоштовна участь в онлайн-тренінгах з питань розробки бізнес-планів для ММСП від Програми ООН

  • 05.04.2021
  • Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (Захарова А.А.)

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує підприємців мікро, малого та середнього бізнесу (ММСП) Запорізької області на онлайн-тренінг з питань розробки бізнес-планів та пошуку джерел фінансування.

 Дати заходів: 20, 21, 22 квітня 2021 року....

Подробиці

НОВИНИ