Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

З 9 лютого Бердянська міська стоматологічна поліклініка розпочала надавати безкоштовну невідкладну стоматологічну послугу дорослому населенню Бердянської міської територіальної громади (м. Бердянськ, с. Азовське, с. Нововасилівка, с. Роза, с. Шовкове).

Здійснити запис на прийом та отримати додаткову інформацію можливо за телефонами: (06153) 3-33-99, (067) 47-333-99, (095) 64-333-99.

При собі необхідно мати наступні документи:

  • підтвердження офіційної реєстрації місця...

Подробиці

9 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто та прийнято два рішення щодо організації харчування здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Бердянської міської територіальної громади в 2021 році та організації харчування та встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільному підрозділі НВК № 1 «Мрія». ...

Подробиці

Які пройшли зустрічі та були досягнуті домовленості під час робочої поїздки з 29 січня по 3 лютого у Київ сьогодні на прес-конференції розповів міський голова Валерій Баранов. Доволі насичено пройшло відрядження до столиці, під час якого вдалося звернути увагу профільних міністерств, інвесторів на проєкти Бердянська та запросити їх до нашого міста на продовження перемовин про співпрацю.

У Бердянську повинен відновити діяльність пасажирський аеропорт...

Подробиці

Управління економіки виконкому інформує, що Посольство Фінляндії відкрило конкурс для проєктів на 2021/2022 роки від громадських організацій на такі теми:

  • Інноваційні рішення для переробки відходів в громадах;

  • Підвищення обізнаності про зміну клімату або біорізноманіття;

  • Пом’якшення втрат у галузі навчання у зв’язку із пандемією Covid-19.

Кожен проєкт може отримати від Посольства максимальну суму підтримки у розмірі 50000 євро. Кінцевий термін подання проєктних...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 12 лютого, з 11:00 до 13:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на підстанції буде відключено електропостачання по вулиці В.Довганюка (№93-103), пр. Східний (№90-102, 166) та вул. Волонтерів (№157).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ