Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

За інформацією ПАТ “Запоріжгаз” станом на ранок 15 квітня завершується монтаж трьох засувок, проводиться демонтаж ще двох. Триває монтаж засувки Ду 500 ГК- 4 (вул. Північна — пр. Східний), виконуються монтажні роботи г/п від ГК-7; ГК-8 (пр.Східний) до ГРП-16 (пр.Східний, 31) та продовжується монтаж обладнання ГРП-6 (вул. Волонтерів, 51а). Вже відключено 82,6% багатоповерхових будинків (на стояках), 38% приватного сектору (на вводі) та с. Роза — 100%.

Подробиці

У п’ятницю, 16 квітня, відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник ГУ Пенсійного фонду України у Запорізькій області Світлана Олексіївна Жмурко. Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

 

В рамках проєкту “Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України”, що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за результатами проведеного конкурсу було відібрано два проєкти щодо підвищення якості соціальних послуг, які надаються в Бердянській територіальній громаді:

 1. ГО «Бердянська організація осіб з інвалідністю «Родина разом»»

Мультидисциплінарна команда функціонує –...

Подробиці

Станом на ранок 14 квітня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 501 хворий на COVID-19 — 86 осіб госпіталізовано (36 потребують кисневої терапії, з них 5 на апараті ШВЛ), 415 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

За інформацією ПАТ “Запоріжгаз” станом на ранок 14 квітня виконано монтаж трьох засувок по пр.Східному та на перехресті вул. Північна - пр.Східний. А також виконано монтаж обладнання ШРП-38 по пр.Східному, 44; ГРП-20 по вул. Потійська та ГРП-6 по вул. Волонтерів, 51а. Триває відключення підприємств, комунально-побутових об’єктів, побутових споживачів (у багатоповерхівках на стояках, у приватному секторі на вводі). Вже відключено 46% багатоповерхових будинків та 25%...

Подробиці

НОВИНИ