Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях інформує. Відповідно до статті 1 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон № 889-VIII) державна служба – це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави, зокрема щодо:

1) аналізу державної політики на загальнодержавному, галузевому і...

Подробиці

За інформацією адміністрації БМРЕМ, вранці 21 грудня трапилась аварія на кабельній лінії. Без електропостачання залишись мікрорайони Ліски та частина Центру міста. Частину абонентів було переключено до резервних мереж. Наразі аварійні бригади продовжують працювати, орієнтовно відновити електропостачання планується о 18-й годині вечора.

Подробиці

Штормове попередження

  • 21.12.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у вівторок, 22 грудня, очікується східний вітер 12-17 м/с, значні опади, хуртовина, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, снігові накати, видимість 500-1000 м. Температура повітря вночі та вдень -2...-4.

Подробиці

Минулої суботи, 19 грудня, в 23-й окремій бригаді з охорони громадського порядку Національної Гвардії України (в/ч 3033) відбулося складання військової присяги молодого поповнення. На вірність Українському народові присягнули 100 військовослужбовців. ...

Подробиці

Сьогодні ковідному госпиталю представники Першого Українського Міжнародного банку - Андрій Висоцький, керівник регіонального центру ПУМБа в м. Маріуполь, та Оксана Лебедченко, керуюча відділенням №1 ПУМБ в м. Бердянськ, подарували п’ять 10-літрових кисневих концентраторів. ...

Подробиці

НОВИНИ