Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Відділ транспорту та зв’язку виконавчого комітету надає загальний розклад руху автобусів на Дальню косу з 23 червня 2021р.                                                                                           

Зупинка “парк Шмідта” з 23.06. 2021

№ марш.

час відпр.

№ марш.

час відпр.

№ марш.

час відпр.

17/15(1)

...

Подробиці

До уваги мешканців міста! У середу, 23 червня, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на житлово-комунальні питання громадян, питання транспорту та зв’язку, дотримання правил благоустрою відповідатиме заступник міського голови Гречка Віталій Вікторович. Звертатися з 11:00 до 12:00 за телефоном (06153) 61880.

Подробиці

Минулої п’ятниці під керівництвом міського голови Валерія Баранова відбулося засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З інформацією про епідемічний стан та стан захворюваності на території Бердянської міської територіальної громади та виконання протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виступили начальник відділу охорони...

Подробиці

26 і 27 червня в Бердянську на Приморській площі, відбудеться 5-й фестиваль «Сталева хвиля» - свято ковалів, вогню, повітря, води і металу! У заході візьмуть участь ковалі з Бердянська та інших міст України. Впродовж двох днів вони демонструватимуть свою майстерність, а також проводитимуть майстер-класи для дорослих і маленьких.

26 червня – з 18:00 до 23:00 на глядачів чекатиме виставка кованих виробів майстрів з усієї країни, ярмарок Hand Made та нічне кування.

А 27...

Подробиці

Станом на ранок 22 червня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 96 хворих на COVID-19 — 20 осіб госпіталізовано (11 потребують кисневої терапії, з них 0 на апараті ШВЛ), 76 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 11,6%....

Подробиці

НОВИНИ