Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

На пленарному засіданні 17 грудня депутати Бердянської місткої ради прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо відміни посиленого карантину. Текст звернення зачитав депутат Бердянської міської ради Іван Братеньков.

Текст звернення:...

Подробиці

На третій позачерговій сесії, яка відбулася сьогодні, 17 грудня, депутати Бердянської міської ради схвалили текст звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо притягнення до відповідальності людей причетних до побиття підприємців - учасників мирного протесту, та вжиття заходів щодо недопущення подібних дій в майбутньому. Текст звернення зачитала підприємець міста Алла Кривоус.

Текст звернення:...

Подробиці

Станом на ранок 17 грудня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 1102 хворих на COVID-19 — 113 осіб госпіталізовано (55 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 989 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 18 грудня, з 7:30 до 17:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт (монтаж електроопор) буде відключено електропостачання на наступних вулицях: вул. Ломоносова (№45-71), вул. В.Довганюка (№18-32, 25-45) та вул. Нагірна (№13-37, 22-32).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

За зразкове виконання військового обов’язку, особисту мужність і героїзм та особливі заслуги перед народом України рішенням вісімдесят сьомої сесії Бердянської міської ради VII скликання №29 від 29 жовтня 2020 року звання «Почесний громадянин міста Бердянськ» (посмертно) було присвоєно співробітнику Центру спеціальних операцій „А” Служби безпеки України, прапорщику Журавльову Юрію Володимировичу....

Подробиці

НОВИНИ