Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція чергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців міста!

У четвер, 14 травня 2015 р., буде змінено рух автобусних маршрутів №21,4, 4/1, 4/3, 9, 10. За інформацією відділу транспорту та зв’язку з 6-00 до 17-00 у зв'язку з ремонтними роботами на вул.Перемоги буде перекрито ділянку від вул. К. Маркса до пр. Праці. Зупинка «Виконком» переноситься на зупинку «Центральний ринок».

Подробиці

ДОРОЖНЯ КАРТА

  • 13.05.2015
  • Хабренко А.М.

ДОРОЖНЯ КАРТА

Для  демобілізованих військовослужбовців які проходили військову службу в районах проведення АТО

для вирішення питань соціального забезпечення, захисту та інших соціальних гарантій

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція продовження п’ятдесят дев’ятої сесії міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Уважаемые бердянцы, хочу сказать слова признательности и благодарности всем тем многим людям и целым коллективам, которые выразили свое возмущение попыткой захвата власти в Бердянске 30 апреля на сессии городского совета, и заявили о своей готовности выступить в защиту права горожан самим решать, как им жить и кому доверять управление городом. Я знаю, что многие собираются придти в исполком и к исполкому 12 мая на продолжение начавшейся 30 апреля сессии городского совета,...

Подробиці

НОВИНИ