Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 16:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання робочої групи з дотримання принципів державної регуляторної політики. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

Сьогодні, 2 червня, міський голова Валерій Баранов біля відновленого об'єкта — фонтана “Бердянська коса”, вручив подяки підприємцям, за рахунок яких були виконані роботи з реконструкції. Це - Володимир Яковлєв, Олександр Чекальський, Олексій Олексієнко та Володимир Войніков. Окремі слова вдячності міський голова висловив Миколі Омельченку, який координував роботи з відновлення роботи фонтану. ...

Подробиці

Станом на ранок 2 червня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 144 хворих на COVID-19 — 47 осіб госпіталізовано (23 потребують кисневої терапії, з них 4 на апараті ШВЛ), 97 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 22%....

Подробиці

Актуальні питання призначення субсидій

  • 02.06.2021
  • Управління праці (Коротаєва Ю.М.)

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

Які документи потрібні для переоформлення житлової субсидії згідно з новими правилами?
Як і раніше, у загальному випадку, для призначення субсидії потрібно подати заяву відповідної форми і декларацію.

Для отримання бланків і подання...

Подробиці

Сьогодні, 2 червня, о 18-05 в прямому ефірі «ТБ-Бердянськ» міський голова Валерій Баранов відповідатиме на питання мешканців та розповість про напрацювання та плани в роботі міської влади, окреслить міські проблеми та шляхи їх вирішення. Свої запитання до та під час прямого ефіру можна задавати за телефонами телекомпанії: 5-78-80 та 050-45-47-614. Або у Вайбер — 050 45-47-614, а також у соцмережі “Фейсбук” на сторінці Телекомпанії «ТБ-Бердянськ».

Подробиці

НОВИНИ