Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Опитування громадської думки в самий переддень Нового року, на жаль, засвідчили, що більшість суспільства поки що не відчуває жодних зрушень, жодних серйозних успіхів у питаннях боротьбі з корупцією. Так, ми зламали найбільш зухвалі корупційні схеми, що були створені за попередньої влади. Ескалатори, по яким піднімали гроші у найвищі кабінети, принаймні те, що стосується кабінету Президента і Адміністрації, зламані й знищені. Але, на жаль, випадків корупції, у тому числі по...

Подробиці

Лист з окупованого Донбасу

(Друкується мовою оригіналу)

Когда несколько месяцев подряд живешь в оккупированном Донецке, нервы перестают выдерживать, и нужно хоть на короткое время выбраться «на свободу» (так здесь называют любую территорию Украины, не оккупированную террористами). Так, после Нового года я отправился в Артемовск, который, как известно, был освобожден в июле сразу после освобождения Славянска.

От Донецка до Артемовска около 100 километров, на которые...

Подробиці

На апаратній нараді заступник міського голови Олександр Свідло розповів про роботу житлово-комунальних підприємств, які забезпечували життєдіяльність міста у новорічні та різдвяні свята. За його словами в цілому ситуація у місті була контрольована, без серйозних аварійних ситуацій. ...

Подробиці

У вівторок, 13 січня, о 14-00 відбудеться он-лайн трансляція чергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

У вівторок, 13 січня, о 10-00 відбудеться он-лайн трансляція позачергового пленарного засідання Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

НОВИНИ