Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Невідомі озброєні люди знесли сьогодні вранці в Бердянську пам'ятник Леніна на Приморській площі. Це трапилося між сьомою і восьмою годиною ранку. Є свідки того, як все це відбувалося.

Міліція поки утримується від коментарів, йде розгляд.

Подробиці

28 січня відбудуться громадські слухання щодо головного фінансового документу міста — проекту міського бюджету на 2015 рік. Протягом останніх двох тижнів заступники міського голови та розпорядники бюджетних коштів зі всіх сфер — освіти, жкг, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту представляли депутатам міської ради профільних комісій свої бачення витрат за напрямками у 2015 році. 26 січня відбулось засідання планово-бюджетної комісії (голова Тетяна...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 26 січня 2015 року №20-р, у четвер, 26 лютого 2015 року, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться п’ятдесят шоста сесія міської ради VI скликання.

На розгляд сесії винесені наступні питання:

  • Про внесення змін до рішення п’ятдесят першої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 20.11.2014 № 6;

  • Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2015 рік;

  • Про...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 26 січня 2015 року №19-р, у вівторок, 3 лютого 2015 року, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться п’ятдесят п’ята (позачергова) сесія міської ради VI скликання.

На розгляд сесії винесені наступні питання:

  • Про міський бюджет на 2015 рік;

  • Про затвердження розпоряджень міського голови;

  • Про скасування рішення міської ради від 30 грудня 2014 року № 2 „Про надання пільги щодо плати за землю на 2015 рік”;

  • Про...

Подробиці

Сьогодні, 27 січня, представники міської влади та громадськість міста поклали квіти біля пам'ятного знаку «Жертвам Голокосту» та на братській могилі жертв фашизму в Мерліковій балці. Ігор Зубрицький, секретар ради з міжнаціональних відносин та розвитку культур національних товариств міста Бердянська звернувся до присутніх вшанувати пам'ять жертв Голокосту хвилиною мовчання. “Сьогодні ми зібралися біля цього пам'ятного знаку, щоб віддати данину пам'яті жертвам Голокосту часів...

Подробиці

НОВИНИ