Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

26 липня у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулося засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС. Як відзначив на початку міський голова Валерій Баранов, основна мета наради — за результатами наслідків ліквідації негоди зрозуміти проблеми, причини, і саме головне — розробити додаткові заходи, щоб на випадок наступної ситуації бути краще технічно та організаційно підготовленими....

Подробиці

До уваги мешканців міста! У вівторок, 27 липня, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання громадян щодо планування роботи виконкому, розгляду звернень громадян та запитів щодо надання публічної інформації, кадрової роботи буде відповідати керуючий справами виконкому Юрченко Олексій Сергійович. Звертатися з 16:00 до 17:00 за телефоном (06153) 61880.

Подробиці

Станом на ранок 26 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 57 хворих на COVID-19 — 19 осіб госпіталізовано (8 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 38 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 10,4%....

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! Останню п’ятницю кожного місяця у виконавчому комітеті буде проходити пряма лінія телефонного зв’язку щодо фактів прояву корупції чи пов’язаних з корупцією правопорушень. Цієї п’ятниці, 30 липня, звертатися з окреслених питань можна з 10:00 до 12:00 за телефоном (06153) 3 84 89.

Подробиці

НОВИНИ