Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Штормове попередження

  • 24.12.2014
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську у четвер, 25 грудня, очікується південно-західний вітер 15-20 м/с. Температура вночі +5 +7, вдень +7 +9.

Подробиці

23 грудня під час засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та інформаційної політики під головуванням Юрія Шаповала було розглянуто декілька питань. Депутати розглянули проект рішення щодо включення його на розгляд чергової сесії міської ради 30 грудня. Питання стосувалось затвердження додаткової угоди до ...

Подробиці

За благодатну працю на користь Запорізької єпархії Української Православної Церкви по благословенню архієпископа Запорізького та Мелітопольського Луки медаллю “Покров Пресвятої Богородиці” ІІ ступеню та грамотою нагороджено керуючого справами виконкому Наталю Гончарову. Почесну нагороду у Свято-Андріївському кафедральному соборі м. Запоріжжя вручив його настоятель протоієрей Костянтин Костюкович. 

Подробиці

За інформацією заступника міського голови Сергія Матвєєва і згідно з даними начальника управління житлово-комунального господарства Людмили Ніколаєнко, до казначейства підрядниками покладено на оплату виконаних робіт платіжних доручень вже на суму понад 7 млн. грн. з 11,4 млн. грн., виділених Бердянську на ліквідацію наслідків стихії 24 вересня. Тобто більша частина суми вже освоєна. Однак реальних грошей підрядники не отримали поки ні копійки....

Подробиці

Показники якості води

  • 23.12.2014
  • Прес-служба

До уваги мешканців міста!

Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» БМР повідомляє, що в вересні, жовтні та листопаді 2014 року питна вода в розподільчу водопровідну мережу міста Бердянськ та села Луначарське подавалася за наступними показниками якості (середні):

 

Найменування показників

Одиниці виміру

Якісні показники води

Нормативи ДСанПіН...

Подробиці

НОВИНИ