Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

16 грудня відбудуться онлайн трансляції засідань постійних депутатських комісій Бердянської міської ради VIІІ скликання:

12:00 - постійна комісія з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності;
13:00 - постійна комісія з питань законності, регламенту, депутатської етики та інформаційної політики;
14:00 - постійна комісія з гуманітарних питань та соціального захисту;
15:00 - постійна комісія з питань житлового, комунального...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 15 грудня 2020 року №340-р у четвер, 17 грудня, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться третя (позачергова) сесія міської ради VIІІ скликання.

На розгляд винесені наступні питання:

  • Про внесення змін до Програми „Охорона здоров’я на 2020 рік” у новій редакції;

  • Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціально-культурного призначення на 2020 рік...

Подробиці

15 грудня на засіданні День депутата міський голова Валерій Баранов представив депутатському корпусу кандидатів на посади своїх заступників, керуючого справами виконкому та старост с. Азовське та с. Нововасилівка. ...

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція бюджетних обговорень проєкту місцевого бюджету 2021 за сферами діяльності. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ