Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

З 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження. 

Зокрема, нові обмеження забороняють:

  • Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

  • Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій.

  • Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах...

Подробиці

У вівторок о 15:00 відбудеться День депутата, на якому на розгляд депутатів Бердянської міської ради буде винесено обговореннях кандидатів на посаду заступників міського голови, запропонованих міським головой Барановим В.О.

Подробиці

14 грудня у день завершення будівництва захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції бердянці за традицією зібралися біля пам'ятного знаку «Чорнобиль». Міський голова Валерій Баранов, депутати міської ради, члени Бердянської міської громадської організації „Союз Чорнобиль” та мешканці міста зібралися, щоб вшанувати учасників ліквідації наслідків страшної аварії.

“Я пам’ятаю той день, коли ми з вами цей пам’ятник...

Подробиці

Станом на ранок 14 грудня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 1198 хворих на COVID-19 — 136 осіб госпіталізовано (56 потребують кисневої терапії, з них 5 на апараті ШВЛ), 1062 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 грудня 2020 року передбачено чергове підвищення розмірів прожиткового мінімуму для різних демографічних груп населення, у тому числі і для непрацездатних осіб з 1712 до 1769 грн. ...

Подробиці

НОВИНИ