Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція тринадцятої (позачергової) сесії міської ради VІІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік був узгоджений механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців і працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

Зазначені заходи включають два етапи:...

Подробиці

Прийнято Постанову № 546 від 26.05.2021, якою передбачено, що примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій на банківські картки, яке планувалося з 1 вересня 2021 року, скасовано. Відтепер пенсіонери мають змогу, користуючись своїм конституційним правом, самостійно обирати, де їм обслуговуватися – в банку чи в Укрпошті....

Подробиці

У середу, 30 червня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Михайлівна Бойко.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Протягом двох днів 26 і 27 червня в Бердянську на Приморській площі проходив 5-й фестиваль «Сталева хвиля», у якому взяли участь близько сотні ковалів з Бердянська на чолі з Олександром Шапошником та інших міст України. Для бердянців та гостей міста були представлені ковані вироби майстрів з усієї країни, ярмарок Hand Made, нічне кування та ковальське вінчання, учасникам якого бердянський коваль Олександр Шапошник подарував ковані амулети у формі сердець. Свої виступи...

Подробиці

НОВИНИ