Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 15:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

Станом на ранок 9 грудня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 1190 хворих на COVID-19 — 144 особи госпіталізовано (64 потребують кисневої терапії, з них 2 на апараті ШВЛ), 1046 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки.

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 3539 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 (нових випадків за добу — 125). Одужали — 2281 (за добу — 62). Летальних...

Подробиці

Міський голова Валерій Баранов на першому засіданні міської ради VIII скликання окреслив основні перші кроки та завдання. Після утворення постійних депутатських комісій необхідно буде створити робочі органи — виконавчий комітет. Найближчим часом будуть запропоновані кандидатури заступників міського голови, які зустрінуться для обговорення із депутатами. Буде сформовано виконавчий комітет і потрібно починати роботу над формуванням місцевого бюджету.

“Шановні депутати,...

Подробиці

Штормове попередження

  • 08.12.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у середу, 9 грудня, очікується східний вітер 15-20 м/с, без опадів. Температура повітря вночі -4...-2, вдень -2...0.

Подробиці

Більшістю голосів депутати підтримали на посаді секретаря Бердянської міської ради VIII скликання Олександра Свідло. "За" проголосували 23 депутати із 34-х присутніх. Дякуючи колегам за підтримку, Олександр Петрович закликав усіх до спільної, плідної та ефективної праці заради розвитку міста та підтримки всіх ініціатив мешканців: “Хочу звернутися до всіх учасників політичного процесу — давайте дотримуватися толерантності, поваги, не переходити на персоналії та припинити...

Подробиці

НОВИНИ