Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Громадяни України призовного віку, яким релігійні переконання суперечать виконанню військового обов'язку можуть скористатися правом на альтернативну (невійськову) службу під час осіннього призову, та подати заяву про це не пізніше 1 серпня 2020 року за адресою: вул. Захисників України 27/34. Телефон для довідок (06153) 3 51 10.

Такі вимоги обумовлені статтею 9 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», де зазначено, що  після взяття на військовий облік, але...

Подробиці

Станом на ранок 13 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 56 хворих на COVID-19 — 19 осіб госпіталізовано (9 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 37 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 9,6%....

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

У рамках програми народного депутата України Олександра Пономарьова та за підтримки директора КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» Ігоря Шишки у Бердянську 15 липня відбудеться вже третій виїзний прийом. Кращі лікарі області прийматимуть пацієнтів у Бердянському територіальному медичному об’єднанні (пр. Перемоги, 8).

Консультацію надаватимуть:

Пономаренко Наталія Володимирівна лікар-гастроентеролог
Пріоритетні напрямки в роботі: профілактика, діагностика та...

Подробиці

У середу, 14 липня, відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Сергіївна Любім. Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

НОВИНИ