Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Відділ охорони здоров’я інформує, що на базі Комунального некомерційного підприємства «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської міської ради з 10 липня 2021 року починає роботу центр масової вакцинації населення від коронавірусної хвороби COVID-19 у вихідні та святкові дні з 9:00 до 15:00 за адресою: пр. Перемоги, 8, кабінет № 12.

Здійснювати щеплення будуть вакциною CoronaVac, схваленою Всесвітньою організацією охорони здоров'я....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в електричній мережі у середу, 7 липня, з 08:00 до 17:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні по вул. Земській (№50-96, 51-99).

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У середу, 7 липня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Володимирович Шустов.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Після проведення прямого ефіру на КП “Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ” із міським головою Валерієм Барановим, було підготовлено доручення міського голови від 08.06.2021 № 5 “Про розгляд питань, порушених мешканцями міста під час проведення міським головою “прямого” телевізійного ефіру”. Відповідними службами підготовлена узагальнена інформація по наданим відповідям на поставлені мешканцями питання.

Питання: Ремонт водоводу по вул. Виноградній.

Відповідь:...

Подробиці

НОВИНИ