Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у м. Бердянську на 8 жовтня

  • 08.10.2021
  • Головний спеціаліст по взаємодії зі ЗМІ та громадськістю міської ради

Станом на ранок 8 жовтня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 430 хворих на COVID-19 — 106 осіб госпіталізовано (30 потребують інтенсивної кисневої терапії, з них 6 на апараті ШВЛ), 324 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. На діагностичних ліжках 9 осіб. Заповнення ліжок — 46%.

96,3% пацієнтів, які захворіли, - не вакциновані....

Подробиці

Тривають перевірки комунальних підприємств міста. Балансова комісія вже провела аналіз фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств “Бердянськекотранс”, “Рятувально-водолазна служба”, “Міськсвітло” та прозвітувала про їх результати. Завершено і перевірку КП “Бердянський центральний ринок”. Результати аналізу були розглянуті вчора на засіданні балансової комісії під керівництвом міського голови Валерія Баранова. ...

Подробиці

Об 11:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

Пряма телефонна лінія заступника міського голови

  • 08.10.2021
  • Головний спеціаліст по взаємодії із ЗМІ та громадськістю виконавчого комітету

До уваги мешканців міста! У понеділок, 11 жовтня, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання громадян, пов’язані з архітектурою, містобудуванням, земельними відносинами, капітальним будівництвом буде відповідати заступник міського голови Божкова Олена Анатоліївна. Звертатися з 11:00 до 12:00 за телефоном (06153) 61880.

Подробиці

Медична реабілітація – вид медичної допомоги, що включає систему лікувальних заходів, які спрямовані на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, виявлення та активізацію його компенсаторних можливостей, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання. Застосування медичної реабілітації в умовах санаторно-курортних закладів допомагає якнайшвидше відновити здоров’я та працездатність людини, зменшити показник первинної інвалідності, підвищити рівень...

Подробиці

НОВИНИ