Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Пряма телефонна лінія заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації

  • 08.10.2021
  • Головний спеціаліст по взаємодії із ЗМІ та громадськістю виконавчого комітету

У понеділок, 11 жовтня, в облдержадміністрації відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Злата Андріївна Некрасова.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Сьогодні у Бердянській міській раді розпочався цикл лекцій з історії місцевого самоуправління в Україні та у Бердянську для депутатів міської ради, представників органів місцевого самоврядування, самоорганізації населення, комітетів мікрорайонів тощо. Нагадаємо, з ініціативою провести такі пізнавальні та розвиваючі лекції виступила заслужений працівник освіти України, кандидат історичних наук, доцент кафедри правознавства гуманітарно-економічного факультету БДПУ, науковець,...

Подробиці

Штормове попередження

  • 07.10.2021
  • Головний спеціаліст по взаємодії зі ЗМІ та громадськістю міської ради

За інформацією чергового метеослужби у п’ятницю, 8 жовтня, очікується східний вітер 15-20 м/с, без опадів, висота хвиль в Азовському морі 13-15 дм. Температура повітря вночі +1...+3, вдень +10...+12.

Подробиці

Досягнення медичної галузі та інші актуальні питання щотижневої пресконференції міського голови

  • 07.10.2021
  • Головний спеціаліст по взаємодії із ЗМІ та громадськістю виконавчого комітету

06 жовтня під час пресконференції міський голова Валерій Баранов поінформував представників ЗМІ та громадськість про актуальну ситуацію в місті та проведену міською владою роботу, а також відповів на хвилюючі запитання....

Подробиці

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у м. Бердянську на 7 жовтня

  • 07.10.2021
  • Головний спеціаліст по взаємодії зі ЗМІ та громадськістю міської ради

Станом на ранок 7 жовтня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 361 хворий на COVID-19 — 108 осіб госпіталізовано (30 потребують інтенсивної кисневої терапії, з них 6 на апараті ШВЛ), 253 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. На діагностичних ліжках 9 осіб. Заповнення ліжок — 46,8%.

95,6% пацієнтів, які захворіли, - не вакциновані....

Подробиці

НОВИНИ