Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

На Житомирщині під час заходів з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Президент України Володимир Зеленський підписав закони «Про основи національного спротиву» та про зміни до Закону «Про чисельність Збройних Сил України»....

Подробиці

За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у результаті короткого замикання із задимленням на ЦРП, що розташована по пр. Західному, без електропостачання опинилися більша частина Лісок та ряд вулиць у Центрі міста. Ремонтні роботи триватимуть орієнтовно до 16:00.

Подробиці

Міністерство Закордонних справ України підготувало відповіді на поширені питання про подорожі у 2021. Якщо ви плануєте поїздку за кордон у справах або відпочинок, обов’язково перевірте режим в’їзду і документи, які вам знадобляться. 

Де дізнатись про відкриті країни і умови перетину кордону 

Список країн, до яких дозволено в'їзд, постійно змінюється. Де можна знайти найсвіжішу інформацію?...

Подробиці

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від  17.07.2021 затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Враховуючи наявні наукові дослідження, рекомендації ВООЗ та відповідні зміни до інструкції вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech, цей препарат дозволено використовувати дітям віком від 12 років в Україні в разі, якщо  дитина:

  • має високі...
Подробиці

У вівторок, 3 серпня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Леонідович Брутман.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

НОВИНИ