Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Станом на ранок 12 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 55 хворих на COVID-19 — 21 особу госпіталізовано (8 потребують кисневої терапії, з них 0 на апараті ШВЛ), 34 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. Заповнення ліжок — 9,6%....

Подробиці

Минулої суботи у мікрорайоні “Слобідка” біля клубу “Маяк” пройшли народні гуляння з нагоди Дня мікрорайону та Дня рибалки. На свято завітали не лише мешканці Слобідки, а й усіх мікрорайонів, а також гості нашого міста. Для них було організовано цікаву концертну програму. Свої найкращі номери показали не лише творчі колективи клубу “Маяк”, а й колективи та солісти з інших мікрорайонів міста. Для малечі та дорослих були організовані різноманітні веселі конкурси з призами. Було...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в електричній мережі у вівторок, 13 липня, з 08:30 до 16:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні на Косі.

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міськрайонного району електричних мереж, у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт в електричній мережі у середу, 14 липня, з 08:00 до 17:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні по вул. Степова та вул. Ботанічна.

Адміністрація БМРРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У вівторок, 13 липня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Михайлівна Бойко.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

НОВИНИ