Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція вісімдесят третьої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 8:30 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 08 липня № 588 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392» та з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) забороняється робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень,...

Подробиці

Три дні редактори впливових видань, відомі блогери та популярні телеканали знайомились як місто готове до прийому туристів в умовах Covid-19, як працюють готелі та ресторани, чи багато відпочивальників і звідки вони. Про все це та інші особливості відпочинку та оздоровлення у Бердянську гості дізнались під час прес-туру, проведеного виконкомом спільно з Асоціацією журналістів та блогерів....

Подробиці

Станом на ранок 13 липня у Бердянську 15 хворих на COVID-19 — дев’ять осіб госпіталізовано, 6 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки.

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 30 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Одужали — 13. Летальних випадків — 2. 

КНП «Бердянське територіальне медичне об’єднання» ...

Подробиці

НОВИНИ