Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Управління житлово-комунального господарства інформує, що за результатом контрольного обстеження за процесом відродження личинок комарів прісноводних лиманів та очеретяних зон Середньої та Дальньої Коси, Макорт, місць посадки комарів у межах житлової та громадської забудови м. Бердянськ (зливостоків) 27 квітня 2021 року розпочнуться роботи з обробки території анофелогенних водоймищ та очеретяних зон від комарів. ...

Подробиці

Управління житлово-комунального господарства інформує, що за результатами обстеження зелених насаджень парку «Молодіжний», який розташований на спуску з гори по пр. Західний, скверу «Лелека», розташованого в районі житлового багатоквартирного будинку №2 по вул. Тищенка, та виявлення осередків ушкодження дерев шкідниками, у вівторок, 27 квітня, з 6:00 розпочнуться роботи з обробки зелених насаджень від шкідників в парку «Молодіжний»....

Подробиці

У вівторок, 27 квітня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Леонідович Брутман.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Сектор курортно-готельної діяльності інформує, що рішенням сесії Бердянської міської ради від 26.06.2019 р. № 17 встановлено ставку туристичного збору для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання для внутрішнього та в’їзного туризму – 0,1% від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) періоду.

На 01 січня 2021 року ставка туристичного збору становить – 6 грн.

Платниками туристичного...

Подробиці

НОВИНИ