Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

Вчора відбулося спільне засідання двох депутатських комісій — з питань законності, регламенту, депутатської етики та інформаційної політики, а також з питань реалізації державної регуляторної політики, промисловості, підприємницької діяльності та управління комунальної власністю. На порядку денному був розгляд листа генерального директора ПрАТ “Бердянський завод підйомно-транспортного обладнання” щодо укладання проєкту мирової угоди між Бердянської міською радою та БЗПТО...

Подробиці

Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням, і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю. ...

Подробиці

О 15:10 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, промисловості, підприємницької діяльності та управління комунальної власністю Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Штормове попередження

  • 10.03.2021
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 11 березня, очікується північно-східний вітер 15-20 м/с, без опадів. Температура повітря вночі -5...-7, вдень -1...-4.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ