Бердянська міська рада - офіційний сайт
НОВИНИ

До уваги суб’єктів господарювання! У п’ятницю, 19 березня, о 14:00 в каб.70 виконавчого комітету Бердянської міської ради відбудеться зустріч з депутатом Запорізької обласної ради, співзасновницею ГО “Бізнес-Союз “Порада” Іриною Лєх з представниками різних сфер бізнесу м. Бердянськ. Тема зустрічі ”Актуальні питання бізнесу”. Запрошуються усі бажаючі.

Подробиці

У четвер, 18 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Михайлівна Бойко.

Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Понад шість років тривав процес розробки проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон у межах міста Бердянськ, так званої прибрежно-захисної смуги. На цей час зупинився процес оформлення земельних ділянок, які потрапили у 2-х кілометрову прибережну зону. Громадські слухання з презентації та обговорення

розробленого... Подробиці

Менторська підтримки для малого та середнього бізнесу від Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

  • 17.03.2021
  • Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (Захарова А.А.)

Шановні підприємці Бердянської територіальної громади та Запорізької області, Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» розпочинає програму менторської підтримка для малого та середнього бізнесу....

Подробиці

За інформацією управління житлово-комунального господарства заявки на відлов безпритульних тварин до квітня поточного року можна залишати за телефонами контакт-центру виконавчого комітету: (06153) 4 67 01, 4 67 02, 6 18 77.

Подробиці

НОВИНИ